tábor..

30. 04. 2009 | † 16. 04. 2012 | kód autora: aqH

takže.. byla jsme v Borčicích na táboře.. turnus L22.. s lucikem od Farůa..původně mělo jet tuna holek z klubu se mnou..ale nevešly se, tak jely L21..třeba Lůca, Bára, Lucka.. prostě ty, co tady o nich pravidelně písám..tábor byl šíleně pohoda..až na ty rozřazzovačky.. může mi někdo vysvětlit, co jsem tam sakra předváděla?? nechápu.. dekuš se točila.. já do ní kopala.. =o)) radši si to ani nepředstavujte, ti co to viděli si asi dodneška myslej svoje..a neberu jim to.. jinak.. tábor jsme strávila v céčku..což mě upřímně překvapilo, ptž holky z klubu (lůca, lucka, bára) byly v béčku..=o)) já tam teda taky první hodinu tábora taky strávila.. jedna velká výhoda..bylo totiž na drése..miluju jí..i když zrovna tahle hodina se nám nijak nepovedla..=o)) ale špatnej pocit z ní nebyl ubec.. celej tábor..nebo skoro celej jsem nemohla najít černý chapsy, takže jsme to odjezdila v těch šílenejch hnědejch..jinak.. zase se neudržim u jednoho témata..(omlouvám se..je toho tolik, že zkrátka nevim co dřív).. mno.. v céčku u mě jednoznačně vedla Valtary..kterou pak asi třetí tejden v červenci odvezla Kankiová.. milovaná Helča.. beeest frajerka z tábora..ji pravidelně potkává v Praze, kde má ustájenýho Boba... Kankiová tam totiž nechává doslova a do písmene stát.. fňuk.. jinak pád byl za celej tábor jen jeden.. překvapivě teprve druhej za ten rok v Borčicích.. na vyjíž´dce z Pertika.. a kupodivu docela šikovně..do dřepu..ale k tomu ježdění..

v soboptu dopoledne.. rozřazovačky.. já jsme debil se všema velkejma písmenama.. nevim co jsem tam předváděla já a nevim, co tam předváděla ta kobyla..dekuš se točila já jen v duchu nadávala a bez biče na ní už nikdy nevlezu.. okopávala jsme jí jak jednu velkou zahradu a neudržela ji ani na stěně.. velkej machr cooo?? já vim.. mně to řikat nemusíte..

odpoledne v béčku.. dresura.. miluju jííí!! poměrně dobrá hodina..trénovala nás klárka.. naše vedoucí.. drésa docela vyšlapovala a chodila inteligentně.. i když natažená jak moje nervy při rozřazování.. nijak moc se nám to nepovedlo.. ale fakt že jsou ty koně o táborech uplně jiný.. a to to byl druhej tejden.. co tam ty koně dělali ty poslední..to bylo zajímavý..

v neděli dopoledne.. byla jízdárna s Valtary.. tu kobčulku jsme měla ráda už hrozně dlouho.. je to taková zanedbaná pusinka.. ale nejezdilo se na ní.. takže velká premiéra.. byla přesně taková, jak jsem si myslela.. myšička největší..holky mi řikaly, že hlavičku si dala hezky, zadek prej taky.. dopředu jde sama.. a ty mety v prodlouženym klusu.. forévr..=o)) zato já vypadala jak největší kretén.. objevila jsem fotky sebe na koni a byla jsem tak zděšená, že jsme ty záda uplně srovnala..=o)) a lokty mam prej už u těla.. co ty fota neudělaj..


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.